Green Hotel
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Sæsonåben udendørs pool |
| Spa og afslapning Solarium | Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Børnevenlig Tremmesenge/vugger |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Green Hotel har udsigt over haven og ligger 15 minutters gang fra Capilla de Fatima i Pilar. Hotellet tilbyder en parkeringsplads på stedet.
Pilar Golfklub er mindre end 1 km væk.
Der tilbydes dagligt buffet. Stedet inviterer gæsterne til at tage en drink i en udendørs bar. Gæsterne kan prøve argentinske måltider på steakhouse Rincon De Amigos Parrilla placeret 400 meter væk.
- Lufthavne
- El Palomar lufthavn58 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr ikke tilladt
- Vagtservice
- Kaffebar
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Snackbar
- Bar/ Lounge område
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Sæsonåben udendørs pool
- Strandparasoller
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Fritids-/ TV værelset
- Solarium
- Udendørs bad
Services
- Room Service
- Husholdning
- Vaskeri
På værelset
- Klimaanlæg
- Varme
- Minibar
- Patio
- Strygeservice
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- AM/FM vækkeur
- Tremmesenge/vugger
- Tæppebelagt gulv
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i et Green Hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et Green Hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Green Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra Green Hotel ved 12:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Green Hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Green Hotel er 87$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Hvilken betalingsmetode kan man benytte på Green Hotel?
Gæsterne på Green Hotel kan betale med Visum, Mastercard og American Express. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Pilar hotellet?
På Pilar hotellet kan gæster vælge mellem Værelse Deluxe, Tre mands værelse og Fire mands værelse.